За багаторічною традицією, яка склалася у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого,
захід «День відкритих дверей»проводиться один раз на рік - 27 березня 2022 p.- і присвячений Міжнародному дню театру
Шановні вступники!
Ми б хотіли бачити вас на Дні відкритих дверей у стінах нашого навчального закладу, але умови карантину безжальні.
Тому ми радо вітаємо вас на Онлайн Дні Відкритих Дверей!
Тут у вас є можливість передивитися на наші заняття та дізнатися деталі вступу на кожну із освітньо-професійних програм, на які оголошено набір під час вступної кампанії 2021 року!
У нашому Університеті навчання відбувається за двома спеціальностями: 026 Сценічне мистецтво – це факультет театрального мистецтва та 021 Аудіовізуальне мистецтво та виробництво – Інститут екранних мистецтв. Проте це лише умовний поділ на «театральне» та «аудіовізуальне», адже насправді все дуже взаємопов’язано!
Нагадуємо, що вступникам цього року потрібно мати сертифікати ЗНО за 2018, 2019, 2020 або 2021 рік.
Для вступу на спеціальність 026 «Сценічне мистецтво» потрібно обов’язково подати сертифікат української мови та літератури та з історії України або іноземної мови (на вибір вступника).
Для вступу на спеціальність 021 «Аудіовізуальне мистецтво та виробництво» – з української мови та літератури (обов’язково) та з історії України або фізики – на вибір вступника. Мінімальна кількість балів сертифікату – не нижче 100.
Крім зовнішнього незалежного тестування вступник повинен пройти два (або три) етапи творчого конкурсу (перший – творче випробування з фаху (практично), другий – творче випробування з фаху (теоретично)). Мінімальна кількість балів має також становити не нижче 100 балів за кожен етап.
Факультет театрального мистецтва
Отже, що потрібно для вступу – вже ви знаєте, а яку саме освітньо-професійну програму обрати?
Знайомтеся: усі спеціальності факультету театрального мистецтва.
Факультет театрального мистецтва – це світ театру та всього, що з ним пов‘язано. У цьому році набирають вступників за такими освітньо-професійними програмами:
«Акторське мистецтво театру і кіно» – набирається 4 курси денної форми навчання. Цього року набирають художні керівники – заслужений діяч мистецтв України Остропольський Л.Б., заслужена артистка України Гулякіна Є.О., народні артисти України Струтинський Б.Д. та Савченко Д.В.
«Режисура драматичного театру»
Курси набирають художні керівники: заслужений діяч мистецтв України Чхаідзе В.А. (денна форма навчання), Весельський Д.В. (заочна форма навчання).
«Режисура цирку» – курс заочної форми навчання набирає художній керівник народна артистка України Шевченко Л.О.
«Акторське мистецтво театру ляльок»,
«Режисура театру ляльок»,
«Сценографія театру ляльок» – всі три програми об’єднані в один курс денної форми навчання, майстром якого буде Урицький М.Я.
«Режисура балету» – курс денної форми навчання набирає художній керівник Іваненко К.В.
За освітньо-професійною програмою «Театрознавство» набирається курс денної форми навчання, художній керівник Котеленець М.В.
За освітньо-професійною програмою «Організація театральної справи» курс денної форми навчання набирає кандидат мистецтвознавства Васильєв С.С., заочної – Школенко Н.О.
Можна довго говорити про дисципліни, що викладаються в Університеті та про процес навчання на факультеті театрального мистецтва, але краще все побачити власними очима!
Отже, запрошуємо подивитися відео, які ми знімали для вас!
«Драматургія кіно і телебачення». Художнім керівником курсу денної форми навчання буде Голіченко Ю.М.
За освітньо-професійною програмою «Режисура телебачення» курс денної форми навчання набиратиме заслужений діяч мистецтв України Вітер В.П., заочної – Костилєва В.А.
Тизери з дипломних вистав:
«Майстерність диктора та ведучого програм телебачення», денна форма навчання; курс набирає народний артист України Талашко В.Д.
За освітньо-професійною програмою «Звукорежисура» курс денної форми навчання набирає Мокрицький А.П., заочної форми навчання – кандидат мистецтвознавства Бут О.В.
«Кінооператорство» – художнім керівником денної форми навчання буде Тяжлов Д.О., заочної – Горбик С.В.
«Кінознавство» – курс денної форми навчання набирає Конюх О.І., заочної – заслужений працівник культури України Равлюк-Голіцина О.М.
«Організація кінотелевиробництва» – на денну та заочну форму навчання набиратиме В’югіна Т.О.
На багатьох курсах Інституту екранних мистецтв викладаються такі дисципліни як акторська майстерність, техніка відеозйомки, основи драматургії, історія кіно та інші.
Зануритись у світ навчання в Інституті екранних мистецтв та подивитися уривки з короткометражних фільмів можна нижче: