КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


Міжнародна співпраця


Розвиток міжнародного співробітництва у сфері художньої культури є одним із пріоритетних напрямів діяльності Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Завдяки потужному науково-творчому потенціалу викладацького складу, здобуткам у справі підготовки творчих, наукових і науково-педагогічних кадрів університет відіграє помітну роль у примноженні культурного і духовного потенціалу України, успішно репрезентує досягнення вітчизняного театрального мистецтва і кіномистецтва на міжнародній арені та активно розвиває співробітництво з міжнародними організаціями, театральними школами та кіношколами світу.


Міжнародні про
єкти

Впродовж останніх років університет плідно співпрацює з Міжнародним інститутом театру при ЮНЕСКО і за його ініціативи нашому університету надано право стати одним із членів-засновників Світового Консорціуму ЮНЕСКО – Chair-ITI (ГАТС - Глобальний Альянс Театральних Шкіл), створеного з метою забезпечення високого рівня мобільності у сфері театральної діяльності на основі об’єднання творчих здобутків міжнародної спільноти.

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого як член Світового Консорціуму ЮНЕСКО – Chair-ITI брав участь у фестивалях театральних шкіл, які відбувалися в м. Синай (Румунія), в м. Маніла (Філліпіни), в м. Барселона (Іспанія), в м. Пекін (Китай), в м. Ліма (Перу), в м. Софія (Болгарія), в м. Бекешчаба (Угорщина), в м. Білосток (Польща) тощо.

В жовтні 2016 року Київським національним університетом театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого в м. Пекін (Китай) був підписаний Всесвітній освітній театральний альянс з 12-ма кращими театральними школами світу.

В жовтні 2017 року Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого брав участь в Міжнародному освітньому театральному фестивалі організованому Центральною академією драми м. Пекін, Китай та отримав дві престижні нагороди за кращу чоловічу роль другого плану та кращу чоловічу роль першого плану.

Також в жовтні 2017 року Київським національним університетом театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого в м. Пекін (Китай) був підписаний договір про співробітництво з Пекінською кіно академією, яка є провідним навчальним закладом Азії.

Київський університет театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого згідно з укладеними угодами про творчу співпрацю підтримує плідні творчі стосунки з театральними школами Угорщини, Вірменії, Грузії, Росії, Франції, Білорусі, Китаю, Японії, Південної Кореї, Болгарії, Швеції, Іспанії, Великобританії, Польщі, Німеччини, Молдови.


Участь у кінотелефестивалях

Роботи студентів Інституту екранних мистецтв представляють університет на багатьох відомих міжнародних кінофестивалях світу, а саме:


Міжнародний студентський кінотелефестиваль
«Пролог»

Міжнародний студентський кінотелефестиваль «Пролог», заснований Університетом у 1986 році. Він став помітною подією у молодіжному творчому житті України.

Метою фестивалю є сприяння популяризації кіномистецтва серед молоді, розширення міжнародних зв'язків і обмін досвідом між учбовими закладами вищої художньої освіти, які представляють сучасні кіношколи. Фестиваль націлений на об'єднання творчих досягнень міжнародного співтовариства і підготовку майбутніх кінохудожників.

Фестиваль «Пролог» - це дієва форма виявлення фахового рівня студентів, нагода творчих контактів молодих митців з різних країн.

У 2011 році відбулося святкування 50-річчя з дня заснування кафедри кіномистецтва (з 2005 року - Інститут екранних мистецтв). В рамках цих свят пройшов Відкритий міжнародний студентський кіно-телефестиваль «Пролог», в якому брали участь студенти та викладачі кіношкіл Болгарії, Грузії, Вірменії, Росії, Франції, Білорусії, України.

У програмі фестивалю, крім показу студентських робіт, проведено конференцію та майстер-класи провідних кінематографістів.


Міжнародний фестиваль театральних шкіл
«Натхнення»

Київським національним університетом театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого у 2007 році засновано Міжнародний фестиваль театральних шкіл «Натхнення», участьу якому беруть театральні школи з різних країн.

Мета фестивалю - сприяння популяризації театрального мистецтва серед молоді, розширення міжнародних зв’язків і обмін досвідом між навчальними закладами вищої мистецької освіти, які репрезентують сучасні театральні школи. Фестиваль спрямований на об’єднання творчих здобутків міжнародної спільноти й забезпечення високого рівня академічної мобільності у сфері театральної діяльності, а саме, на ті фундаментальні принципи міжнародної співпраці, що проголошені в Болонській декларації і в документах Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.

У 2008 році в І Міжнародному фестивалі театральних шкіл «Натхнення» брали участь театральні школи таких країн: Грузія, Вірменія, Мексика, Литва, Польща, Словаччина, Україна.

У 2010 році в ІІ Міжнародному фестивалі театральних шкіл «Натхнення» брали участь театральні школи таких країн: Болгарія, Вірменія, Ірак, Китай, Румунія, Словаччина, Угорщина, Україна, Хорватія.

У 2012 році в ІІІ Міжнародному фестивалі театральних «Натхнення» брали участь театральні школи Болгарії, Вірменії, Грузії, Китаю, Молдови, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччини, Угорщини, України.


Міжнародні зустрічі

За останні роки з дружніми візитами до Університету завітали:

– американський кінорежисер Девід Лінч (США);

кінорежисер, лауреат премії «Оскар», амбасадор United 24 Мішель Азанавічус (Франція);

театральний режисер, директор Міжнародного фестивалю класичних театрів Almagro Ігнасіо Гарсіа (Іспанія);

професор іспанської драматургії та театральних наук, театральний критик, член Міжнародної асоціації театральних критиків (IATC), Іспанської асоціації режисерів (ADE) та Іспанської академії сценічних мистецтв Хосе Габріель Лопес Антуньано (Іспанія);

професор Університету міста Пуатьє Гійом Вінсан (Франція);

декан Інституту мистецтв міста Порто Мануєль Коста у Сільва (Португалія);

доктор кіномистецтва Алехандро Ойос Ернандесза (Мексика);

програмний координатор Паризької Сінематеки Жіль Руссо (Forum des images (Франція);

доктор кіномистецтва Алехандро Ойос Ернандес (Аргентина-Мексика);

американський актор, режисер продовжувач справи Віоли Сполін – Джейсон Едвард Хейл;

відомий україно-ізраїльський письменник-сатирик Олександр Каневський;

україно-чеська поетеса Евеліна Гвать;

генеральний директор ООО «Культурна коммунікація Пекін Дакє» Лю Лімін (Китай);

представники Посольства Республіки Ліван;

ректор ліванської академії, професор Талал Даржані;

директор Академії театру і кіно Дім Амор м. Тель-Авів (Ізраїль);

Студенти університету беруть участь у багатьох престижних фестивалях театрального та кінотелемистецтва світу та є їх призерами.

На сьогодні університет розвиває плідні стосунки у напрямках культурно - інформаційної роботи з Посольствами та вищими навчальними закладами різних країн світу.

На міжнародній арені Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого вважається престижним закладом вищої мистецької освіти, як такий, що забезпечує високопрофесійний вишкіл.

Починаючи з 1966 року в університеті отримали вищу освіту понад 1000 студенів 67 країн світу.

Сьогодні в університеті навчається 20 студентів, які є громадянами іноземних держав, зокрема – це громадяни Сполучених Штатів Мексики, Китайської Народної Республіки, Литви, Вірменії.

У напрямку навчання іноземних громадян відділ міжнародних зв’язків та аспірантури займається організацією проведення вступу до університету, навчання іноземців, проводить нострифікацію документів про освіту іноземних громадян, підготовку пакету документів для вступу на навчання, а також дипломів.

В Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого з 1964 року діє аспірантура. Університет здійснює підготовку здобувачів третього (освітньо-наукового / освітньо-творчого) рівня вищої освіти ступеня доктора філософії (PhD) та доктора мистецтв.

Підготовка іноземних громадян та осіб без громадянства здійснюється на підставі: міжнародних договорів; загальнодержавних програм; договорів, укладених університетом з юридичними та фізичними особами.

Умови вступу дивіться у розділі «Навчання іноземних громадян».


Партнерські організації

Відповідно до Листа МОН України № 3/282-23 від 24 січня 2023 року, для дистанційного набору іноземних громадян, Університет розвиває співпрацю з партнерською організацією "Beijing Dake Culture Communication Co., Ltd" (КНР), з якою було підписано відповідну угоду у травні 2022 року".

З питань вступу іноземних громадян до університету звертатися у Відділ міжнародних зв'язків за адресою:

Телефон / phone: +38 (044) 272-02-17

Адреса відділу / address:
вул. Ярославів Вал, 40, Київ, 01054 // Kyiv, street Yaroslaviv Val, 40

e-mail: international@knutkt.edu.ua

facebook: /knutkitKarpenkoKary


















 


Міністерство культури та інформаційної політики України




УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ






У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ












ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ














© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co