КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


17 червня 2021 року // Урочистості з нагоди 45-річчя від дня заснування кафедри організації театральної справи імені І. Д. Безгіна та 85-річчя від дня народження її фундатора Ігоря Дмитровича Безгіна


21 травня 2021 року
в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
відбулися урочистості з нагоди
45-річчя від дня заснування
кафедри організації театральної справи імені І. Д. Безгіна
та
85-річчя від дня народження її фундаторавидатного українського вченого,
дослідника, академіка-засновника Національної академії мистецтв України,
доктора мистецтвознавства, професора
Ігоря Дмитровича Безгіна.

На головному корпусі університету, де розташована кафедра імені І. Д. Безгіна, була відкрита меморіальна дошка, виготовлена скульптором М. Знобою. А також відбувся вечір пам’яті І. Д. Безгіна в якому взяли участь його родина, друзі, колеги та випускники.

Ігор Дмитрович був мудрим і дбайливим вихователем творчої молоді, вченим гуманістом, автором і головним редактором численних фундаментальних наукових праць з проблем теорії та практики театрального мистецтва, творцем чудових відеопрограм і телефільмів. Своїм талантом, невтомною науковою, педагогічною та творчою працею, дослідницькою і виконавською діяльністю Ігор Дмитрович упродовж всього життя самовіддано служив на благо інтелектуального збагачення та духовного процвітання нації.

За свою багаторічну подвижницьку працю Ігор Дмитрович був високо вшанований почесними званнями та державними нагородами України, а зокрема, заслуженого діяча науки і техніки України, орденом «За заслуги» І, ІІ, ІІІ ступенів, орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня, Золотою медаллю Академії мистецтв України, а також удостоєний Державної премії України в галузі науки і техніки та Державної премії імені Івана Франка.

Творчий доробок Ігоря Дмитровича є великим внеском у розвиток і збагачення національної духовної культури, зміцнення міжнародного авторитету і піднесення престижу України у світовому співтоваристві.

Своїм великим життям та невтомною діяльністю Ігор Дмитрович Безгін здобув великий авторитет, шану і повагу в Україні та за її межами.

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co