18 листопада 2021 // Опубліковано історичний пригодницький роман «Циндао–Відень–Київ». Автор – викладач кафедри режисури телебачення Іван Канівець

«Циндао–Відень–Київ»

У видавництві Марка Мельника опубліковано історичний пригодницький роман «Циндао–Відень–Київ». Його автор – викладач кафедри режисури телебачення Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого Іван Канівець.

… Літо 1914 року. Юний львів’янин Олександр – гість на розкішній яхті, що здійснює навколосвітню подорож. В одному з її пунктів – Циндао, німецькій колонії в Китаї, куточку раю на землі – безтурботних мандрівників заскочила Перша світова війна.
У вихорі "великої історії", що підхоплює Олександра, він має визначитись, ким є – лояльним громадянином імперії чи українцем. Має зрозуміти, як і для чого жити, коли навколо руйнується старий світ. Має відшукати дівчину з минулого, котра приходить до нього у снах, щоб зрозуміти, хто є його справжнім коханням.

Книга нараховує 584 сторінки та містить 25 ілюстрацій. До роману також створено додаток «Вікно в історію», що містить 10 ілюстрацій з книги переведених у формат 3D.