КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


04 червня 2022 р. // КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого братиме участь у симпозіумі лідерства ELIA Leadership Symposium (Таллінн, Естонія)


КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого братиме участь
у симпозіумі лідерства ELIA Leadership Symposium (Таллінн, Естонія)

З 8 - 10 червня в Таллінні (Естонія) відбудеться симпозіум лідерства ELIA Leadership Symposium >>>>, глобальної європейської мережі, яка забезпечує динамічну платформу для професійного обміну та розвитку у сфері вищої мистецької освіти. Цьогоріч захід відбудеться на базі Естонської академії мистецтв та Естонської академії музики і театру.

Участь ELIA Leadership Symposium братиме КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого. 8 червня о 15:20 з доповіддю про поточну ситуацію в Україні, зокрема про роботу Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого в умовах війни, виступить Інна Кочарян, в. о. ректора, доктор економічних наук, заслужений працівник культури України.

Симпозіум лідерства ELIA збирає лідерів з вищих навчальних закладів мистецтва та університетів усього світу для своєчасного обміну та обговорення того, як економічні, соціальні, культурні та політичні зміни впливають на різні аспекти їхніх обов’язків та відповідальності як місцевих лідерів у сфері освіти. Програма та деталі на сайті >>>> 
 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co