05 червня 2022 р. // Студенти Факультету театрального мистецтва - учасники Всеукраїнського конкурсу молодих акторів імені Івана Франка 2022

імені Івана Франка 2022

За багаторічною традицією Національна спілка театральних діячів України проводить Всеукраїнський конкурс молодих акторів імені Івана Франка. Наші студенти постійні учасники і неодноразові лауреати.

Вже третій рік поспіль конкурс триває у онлайн форматі. Цьогоріч за звання кращих, серед 63 претендентів у категорії «юніори», змагаються четверо Карпенківців:

4 червня 2022 на facebook сторінці НСТДУ було оприлюднено результати глядацького голосування. Переможницею стала наша Поліна Філіппова, яка виконала твір «Хлопчик Льоня» Тетяни Власової. Поліна отримала 586 голосів та 1428 переглядів на YouTube. Вітаємо улюбленицю глядачів конкурсу 2022!

Поліна Філіппова >>>>
Анастасія Воробєй >>>>
Володимир Мішуков >>>>
Юлія Козирєва >>>>