КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


24 червня 2022 р. // Візит міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка


Візит міністра культури та інформаційної політики України

22 червня 2022 року до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, підтримати студентів, які цьогоріч завершують навчання за освітнім ступенем бакалавра, завітали міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, голова Державного агенства України з питань мистецтв та мистецької освіти Галина Григоренко та перша заступниця Голови Державного агенства України з питань мистецтв та мистецької освіти Ольга Россошанська.

Міністр зазначив, що студенти нашого університету мають неабияку мужність завершувати цей навчальний рік, який триває в умовах воєнного стану, в режимі офлайн.

Зважаючи на специфіку навчання за освітньо-професійною програмою «Акторське мистецтво театру і кіно», у квітні, адміністрація університету звернулась до Військової адміністрації м. Києва з проханням надати дозвіл на повернення до очного навчання четвертих курсів, аби розпочати репетиції та підготовку до дипломних вистав.

В стислі терміни студенти 4 курсу (художній керівник – народний артист України Дмитро Богомазов: викладачі - заслужений артист України Андрій Самінін та Вероніка Литкевич), завершили роботу над постановкою першого акту вистави «Комедія помилок» за п’єсою Вільяма Шекспіра.


«Сьогодні був день-надихайлик. Я пишаюсь цими молодими людьми моєї країни.

Випускний спектакль курсу Дмитра Богомазова в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Вони поставили його в рекордні терміни, коли отримали дозвіл на повернення в університет. Бо не могли інакше.

Це відчуття, в досить юному віці, коли твої рішення і дії впливають на масштабні зміни - воно непереборно заражує на все життя. Далі ти не зможеш змовчати, пройти повз чи залишитись байдужим. І це прекрасне майбутнє!», - зазначила у своєму дописі Галина Григоренко.

 
Університет щиро вдячний за зустріч, довіру та слова підтримки на адресу студентів-випускників та науково-педагогічного складу університету!

Фото: Катерина Шкарбуль 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co