КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


16 липня 2022 р. // «Моя війна»: показ проекту студентів 3 курсу Інституту екранних мистецтв в Дюссельдорфі та Берліні (Німеччина)


«Моя війна»: показ проекту студентів 3 курсу
Інституту екранних мистецтв в Дюссельдорфі та Берліні (Німеччина)

Студенти 3 курсу, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Режисура телебачення» (майстерня Наталії Дніпренко), створили цикл українських короткометражок про життя українців після 24 лютого. Їх об’єднали в проект під назвою «Моя війна». На початку липня його презентували в Дюссельдорфській академії мистецтв (Німеччина).

В «Моя війна» молоді українські режисери діляться своїми особистими історіями: «Лише за один день наше життя змінилося назавжди. Тут, історії людей, які втратили домівки та змушені були залишити Україну, які продовжують ховатися від обстрілів ракетами рф і не припиняють волонтерити та допомагати іншим», - говорять автори.

Під час показу в Дюссельдорфі студенти ініціювали збір донатів для волонтерської організації Plast Berlin Helps. У ній зараз працює одна з режисерок проекту Анна Пілюгіна, студентка Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

Наступний показ відбудеться 17 липня о 21:00 в Берліні (локація Space Medusa). Власницею цього простору є українка, яка з радістю підтримала ініціативу наших студентів.

Режисерами робіт, які будуть представлені на показі, є:

  • Варвара Можаєва
  • Ольга Маркуль
  • Анна Пілюгіна
  • Кристина Константиновна
  • Марина Пучерова
  • Діана Скуз
  • Сергій Хорольский 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co