КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


12 вересня 2022 р. // Вітаємо з першим днем навчального року першокурсників!


Вітаємо з першим днем навчального року першокурсників!

Ви вступили до одного з провідних закладів мистецької освіти України, історія діяльності якого налічує понад 100 років. З нашим університетом пов'язана доля багатьох відомих митців, які працюють в різних сферах галузі культури і мистецтв. Їх творчі досягнення високо оцінені як у нашій державі, так і за її межами. Переконані, що й ваш вибір принесе вам успіх у житті та професійній діяльності.

Студентське життя буде наповнене не лише навчанням. Наш навчальний заклад забезпечує умови для творчого розвитку особистості, розвиває міжнародні творчі зв'язки, сприяє поглибленню світових інтеграційних процесів в галузі театру, кіно і телебачення та визнанню української мистецької освіти за кордоном.

Ми радо приймаємо вас до сім’ї Карпенківців і сподіваємося, що Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого стане для вас другою родиною. Нехай студентські роки принесуть вам творчу наснагу, професійні та духовні здобутки, нових вірних друзів і здійснення всіх ваших мрій!

Щасти вам на обраному шляху!
 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co