КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


19 жовтня 2022 р. // КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого готує спільний проект з Посольством Іспанії в Україні


КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого готує спільний проект з Посольством Іспанії в УкраїніРаді повідомити, що Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого розпочинає співпрацю з Посольством Іспанії в Україні.

17 жовтня 2022 року відбулась онлайн зустріч керівництва Університету з драматургами Ігнасіо Гарсіа (Ignacio García), Хосе Габріель Лопес Антуньано (José Gabriel López Antuñano) та Хав‘єром Фуентесом Лехою, радником з питань культури посольства Іспанії в Україні.

На ній обговорювались питання співпраці щодо постановки п’єси "Життя є сон" (Пе́дро Кальдеро́н де ла Ба́рка) за участю студентів нашого університету.

Зі сторони Університету у зустрічі брали участь: ректор Інна Кочарян, перший проректор Олег Кратт, проректор з науково-педагогічної та творчої роботи Леонід Попов та начальник відділу міжнародних зв’язків Олена Замятіна.

Також до обговорення долучилися завідувач Другої кафедри акторського мистецтва та режисури драми Юрій Висоцький, заслужений діяч мистецтв України і народний артист України Олег Замятін, який представляв Першу кафедру акторського мистецтва та режисури драми.


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co