14 листопада 2022 р. // Викладача кафедри музичного виховання нагороджено міжнародною премією «Культурна дипломатія»

В жовтні, Ірину Персанову, старшого викладача кафедри музичного виховання КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, заслужену артистку України, нагороджено міжнародною премією «Культурна дипломатія».

Її вручають за зміцнення міжнародного авторитету України, розвиток культури, мистецтва, інформаційну, дипломатичну, благодійну, гуманітарну та громадську діяльність.

Ірина Персанова є головою ГО «Перлини Української культури – Світові», співзасновницею Міжнародного вокального конкурсу імені Квітки Цісик та має звання «Посол Миру». Влітку брала активну участь у антивоєнних акціях і концертах на підтримку України та українців за кордоном, які були організовані в Іспанії.

Щиро дякуємо нашій Ірині Миколаївні за активну участь у мистецьких акціях на підтримку України та вітаємо з почесною відзнакою!

Міністерство культури та інформаційної політики України