КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


11 листопада 2022 р. // Роботи студентів та випускників Інституту екранних мистецтв на Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів в Італії


Роботи студентів та випускників Інституту екранних мистецтв
на Міжнародному фестивалі короткометражних фільмів в Італії

З 2-6 листопада відбувся Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів у м. Монтекатіні (Італія), який існує понад 95 років.

Як і Міжнародний Венеціанський фестиваль повнометражних фільмів, Montecatini International Short Film Festival проходить під патронатом президента Італійської Республіки.

Українську кіношколу на МКФ представляла делегація, яку очолив завідувач кафедри режисури телебачення - заслужений діяч мистецтв України, доцент Василь Вітер. Саме роботи студентів та випускників майстерні Василя Петровича увійшли до програми «Дня українського кіно в Монтекатіні», яку відкривав особисто посол України в Італії Ярослав Мельник.

Серед них:

роботи студентів 2-го курсу магістратури «Чемпіон» Олега Сокрути та «Танок метелика» Марії Феленко, а також випускників Андріани Ярмонової «Запах поля», Анни Шевчук «Підпільний роман», Олександри Коноплі «Ну ти і дура, Ліза», Анастасії Лукової «Помана», Анастасії Пащенко «Край неба палає» та Олександри Петльованої «Підняло і гепнуло».

Фільм «Танок метелика» Марії Феленко визнано «Найкращим дебютом». Щиро вітаємо Марію з черговою міжнародною мистецькою відзнакою!

Візит завідувача кафедри та участь наших студентів виявились настільки плідними, що дирекція фестивалю спільно з Міністерством культури Італії планує підписати угоду про співпрацю з Київським національний університетом театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Це не тільки посилить мистецьку міжнародну співпрацю, а й подарує нашим студентам нові можливості презентації своєї творчості в Європі.









 


Міністерство культури та інформаційної політики України




УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ






У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ












ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ














© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co