КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


01 грудня 2022 р. // Наші на міжнародному фестивалі театральних шкіл (Studio International Theatre Festival "Meeting of theatre schools") в Тиргу-Муреш (Румунія)


Наші на міжнародному фестивалі театральних шкіл (Studio International Theatre Festival "Meeting of theatre schools")
в Тиргу-Муреш (Румунія)

Цьогорічні фестивальні рекордсмени, студенти Факультету театрального мистецтва (ОПП «Акторське мистецтво театру ляльок», «Режисура театру ляльок», «Мистецтво театру ляльок») та викладачі кафедри театру ляльок повернулись з чергової подорожі.

Цього разу відіграли три вистави на фестивалі театральних шкіл Studio International Theatre Festival "Meeting of theatre schools" в місті Тиргу-Муреш (Румунія), який тривав з 20-24 листопада 2022 р.

Дві з них грали на глядачів з Румунії, Шотландії, Німеччини, Угорщини, Молдови, Польщі, та Сербії. Третю - для українців, які були вимушені виїхати з окупованих міст України до Румунії.

«Кожна вистава - це різні відчуття. Це сльози, радість, туга, сміх. Але питання "Хто я?", яке постійно лунає у виставі, хвилює всіх. Бо коли як не зараз ставити таке питання?! Хто я? І на кого схожий? А може я особливий і мені не варто бути кимось, окрім себе?..

Ми дякуємо всім, хто допоміг нам приїхати сюди і транслювати наші меседжі на сцені! Для нас важливо зараз показати, якою є українська культура, зокрема – український театр», - написала у своєму профілі Катерина Лукяненко, викладач кафедри мистецтва театру ляльок КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, яка очолила студентську групу на фестивалі.

Аби подякувати за підтримку українців Катерина подарувала світшот з написом Ukraine одному з організаторів фестивалю Cristi Bojan «Кукі»: «Ми дякуємо за запрошення на такий масштабний міжнародний фестиваль, за цікавий досвід та чітку організацію».

Тримаючи шлях на Тиргу-Муреш, 18 листопада команда кафедри мистецтва театру ляльок була проїздом в Чернівцях і відіграла там виставу «Хто росте у парку?» на сцені Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської.

Університет щиро дякує Studio International Theatre Festival за запрошення наших студентів до участі та всебічну підтримку України! Дякуємо нашим рідним Чернівцям за можливість поділитись з глядачем новим мистецьким досвідом.

Учасники:

  • Дарія Бабська, Ангеліна Мястковська, студентки 4-го курсу (ОПП «Акторське мистецтво театру ляльок»), художній керівник - Тетяна Сільченко, заслужена артистка України);
  • Катерина Лавринець, студентка 4-го курсу (ОПП «Режисура театру ляльок»), художній керівник - Михайло Урицький, старший викладач кафедри мистецтва театру ляльок);
  • Аліна Голованенко, Наталі Чередник, Тетяна Чухен, Олександр Сизонов, Аліса Гладкова - студентки 1 магістерського курсу (ОПП «Мистецтво театру ляльок»), художній керівник Леонід Попов, заслужений артист України);
  • Анастасія Новочадова, студентка 1 магістерського курсу (ОПП «Продюсерство сценічного мистецтва») науковий керівник навчального курсу Андрій Лягущенко, заслужений діяч мистецтв України.


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co