02 грудня 2022 р. // «Листи з фронту». Показ самостійних робіт 1-А курсу (худ. керівник – Олег Замятін, народний артист України)

«Листи з фронту». Показ самостійних робіт 1-А курсу
(худ. керівник – Олег Замятін, народний артист України)

Про втрату дому, мрій і близьких людей… Про окремі історії з життя мирних жителів Маріуполя, Херсона, Харкова, Бучі, Миколаєва, Запоріжжя та інших міст України від 24 лютого в умовах блокади та обстрілів.

30 листопада
відбувся показ самостійних робіт студентів 1-А курсу (ОПП «Акторське мистецтво театру та кіно») під назвою «Листи з фронту»

Художній керівник – Олег Замятін, народний артист України;

майстерність актора – Ларина Семирозуменко, старший викладач першої кафедри акторського мистецтва та режисури драми;

сценічна мова – Лариса Недін, заслужена артистка України;

робота над роллю – Євген Храмцов, викладач першої кафедри акторського мистецтва та режисури драми.

Фото Катерини Шкарбуль

Міністерство культури та інформаційної політики України