КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


26 грудня 2022 р. // Участь голови студради КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого в «Школі органів студентського самоврядування» Української студентської ліги


Участь голови студради КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого в «Школі органів студентського самоврядування» Української студентської ліги

З 21 по 23 грудня 2022 року в місті Славське (Львівська область, Україна) відбулася Всеукраїнська, сезонна, освітня «Школа органів студентського самоврядування» організована Українською студентською лігою.

Новообраний нещодавно голова студентського самоврядування КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого Ярослав Куровський представляв інтереси нашого Університету на «Школі ОСС».

«Школа ОСС» - це триденний збір представників від закладів вищої освіти, що є членами Української студентської ліги з метою їхнього розвитку для вдосконалення функціонування ОСС.

За словами Ярослава, вдалось затоваришувати з представниками студентського самоврядування КНУ імені Тараса Шевченка, ЛНУ імені Івана Франка, Львівської політехніки, НАУ та інших ЗВО: «Проходили навчання з командотворення, маркетингу, фандрейзингу, написання грантів та багато іншого. Співпрацювали з іншими головами студрад та говорили про нові спільні проєкти. Тому, дороге студентство, очікуйте цікавих змін!».

Головним партнером заходу стала організація - Ukrainian danish youth house (https://theyouthhouse.org/). Вони готові підтримувати наші проєкти в Україні та Данії.

Ярослав отримав подяку за активну участь у Школі.

В свою чергу ми дякуємо Українській студентській лізі за проєкти,
які сприяють обміну досвідом представниками студентського самоврядування з усієї України та допомагають будувати
міцні партнерські стосунки!


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co