КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


21 жовтня 2022 р. // Проєкти студентів «Мир Україні! Мир світу!» та «Моя війна» покажуть в ШвейцаріїПроєкти студентів «Мир Україні! Мир світу!» та «Моя війна»
покажуть в Швейцарії


«Ми хочемо показати громадянам Швейцарії, хто такі українці, як вони виборюють перемогу, як кожний робить що може для своєї країни в умовах війни».

Про проєкти студентів Інституту екранних мистецтв майстерні Наталії Дніпренко (ОПП «Режисура телебачення»), відтепер знатимуть у Швейцарії!

21 жовтня 2022 року у місті Біль-Банкен відбудеться захід під назвою «Я - українець!», який об'єднає одразу два проєкти: Міжнародний онлайн перформанс на підтримку України "Мир Україні! Мир світу!" та проєкт "Моя війна" в якому студенти розказують про життя біженців в Європі.

Цю подію також анонсують у місцевих виданнях.

Захід організовано на підтримку українців, які мають статус тимчасово переміщених осіб. Разом з тим, це чудова нагода висловити подяку швейцарцям за підтримку українців. Ще одна мета – це збір донатів для ЗСУ на перемогу.

Ведуча та організаторка заходу - Ірина Медунецька, студентка 4 курсу (заочна форма навчання). На заході будуть показані режисерські роботи Марини Пучерової, Сергія Хорольского, Ірини Медунецької.


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co