КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


19 січня 2023 р. // Вистава «ГРА» за участю студентів КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого у Варшаві (Польща)


Вистава «ГРА» за участю студентів КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого у Варшаві (Польща)

11 січня 2023 року у Варшаві (Польща) відбулася прем’єра вистави «ГРА» за участю студентів КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого (за підтримки Інституту театру імені Збіґнєва Рашевського і Національної академії драматичного мистецтва Олександра Зельверовича, який є партнером нашого Університету).

Вистава створена за мотивами п'єси Біляни Срблянович «Сімейні історії». Вона оповідає про дітей з окупованих територій України. Через окупацію та обстріли діти лишилися без домівок, можливості грати в дитячі ігри, а найголовніше – батьківського тепла. Нелюдська реальність, немов лакмус, виявляє всі темні сторони дорослих – і діти наслідують їх.

Жорстокість стає їхньою нормою, але в глибині душі вони хочуть бути просто дітьми. Діти створюють власний світ десь у напівзруйнованому будинку, який став їхнім майданчиком для гри. Вони одягають сукні, окуляри і корони та на певний час перетворюються на дорослих. А що з цього вийде, і яким світ бачать діти крізь призму гри глядачу показують чотири акторки, які на час вистави стають дітьми.

Режисерка та переклад на українську мову: Світлана Доронченко

Асистент режисерки: Марк Кичко (студент 2-го курсу КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, ОПП «Режисура неігрового кіно», худ. керівник - Михайло ПАВЛОВ, заслужений діяч мистецтв України, старший викладач кафедри кінорежисури та кінодраматургії).

Актори: Анна Циганкова та Поліна Гордієнко (студентки 2-го курсу КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого, ОПП «Режисура неігрового кіно», худ. керівник –Михайло ПАВЛОВ, заслужений діяч мистецтв України, старший викладач кафедри кінорежисури та кінодраматургії);

  • Юлія Букала (Національна академія драматичного мистецтва Олександра Зельверовича);
  • Катерина Фаренюк (акторка театру і кіно).

Авторка відео — Дар'я Творонович.

Наступні вистави відбудуться 21 січня та 24 лютого.
 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co