КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


06 лютого 2023 р. // Голос України в Італії: Ірина Персанова (кафедра музичного виховання) на «Українському вечорі у Тропеа»


Голос України в Італії: Ірина Персанова (кафедра музичного виховання) на «Українському вечорі у Тропеа»

Ірина Персанова, старший викладач кафедри музичного виховання Київського національного університету театрі, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, заслужена артистка України нещодавно повернулась з Італії де брала участь у благодійному заході «Український вечір у Тропеа». Захід був організований на підтримку українців, які тимчасово виїхали з країни через військову агресію рф.

Вечір відбувся у концертній залі мерії міста Тропеа. Під час концерту Ірина Миколаївна виконала 16 музичних творів, серед яких «Моя Україна», «Ой у лузі червона калина», «Червона рута», «Мальви», «Чорнобривці», «Коханий», «Берегиня» та інші.

Як Посол Миру, в рамках візиту до Італії, зустрілась з Джовані Макрі, мером міста Тропеа та Марією Граціа, керівницею Асоціації діячів культури LaboArt Tropea (організатором «Українського вечора»). За попередніми домовленостями з владою міста, влітку 2023 року в Тропеа заплановано проведення Міжнародного вокального конкурсу української пісні імені Квітки Цісик, співзасновницею якого є Ірина Миколаївна спільно з Національною радою жінок України.


Вдячні Ірині Персановій за активну позицію, популяризацію української культури, зокрема української пісні
та невтомну мистецьку боротьбу у наближені перемоги України!

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co