КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


16 лютого 2023 р. // Розширюємо горизонти міжнародного співробітництва
 

Розширюємо горизонти міжнародного співробітництва

13 лютого 2023 року відбулась онлайн зустріч першого проректора КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого Олега Кратта, проректора з науково-педагогічної та творчої роботи Леоніда Попова, завідувача кафедри мистецтва театру ляльок Руслана Неупокоєва та начальника відділу міжнародних зв’язків Володимира Бондара з польським партнером − Національною академією драматичного мистецтва імені О. Зельверовича (м. Варшава, Польща), яку представляли Марта Рау, проректор з питань діяльності Філії у Білостоку, Артур Двулит, декан по роботі зі студентами Філії у Білостоці та Пауліна Матушак, адміністратор відділу міжнародних зв’язків Академії.

Головним питанням було обговорення перспектив залучення нашого Університету до проєкту КА-171 «Академічна мобільність» програми ERASMUS+, на чолі з Варшавською Академією.

Попередньо, тривалість курсу розрахована на 24 (36) місяців, початок з 1 серпня 2023 року до 31 липня 2025 року (24 місяці), або до 31 липня 2026 року (36 місяців). Наше бачення щодо мобільності, це викладання в Академії за дисциплінами: хоровий спів; класичний танець; техніка лялькового театру (сценографія). Підвищення кваліфікації за напрямами: класична і сучасна лялькова техніка; гра в масці; театр анімаційної форми (арт-терапія); перформативна діяльність; скульптура; конструювання ляльки; малювання.

Зараз фахівці кафедри мистецтва на чолі з Русланом Неупокоєвим спільно з польськими колегами активно працюють над змістовним наповненням заявки.

Побажаємо їм успіху та творчого натхнення!


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co