КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


17 лютого 2023 р. // Рівні серед грандів мистецьких закладів Європи


РІВНІ СЕРЕД ГРАНДІВ МИСТЕЦЬКИХ ЗАКЛАДІВ ЄВРОПИ

Отримавши статус на початку 2023 року повноправного члена в елітній європейській лізі грандів – Європейській асоціації мистецьких закладів – 16 лютого 2023 року представники КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого брали участь у заході Асоціації під назвою «Future (Im)perfect», черговому епізоді із серії ELIA Future Arts.

Предметні презентації і дискусії, що відбулися, щодо реального впровадження технологій та вирішення проблем на стику мистецтва, промисловості й освіти свідчить про значну зацікавленість фахівців та спеціалістів від академічної сфери у визначенні новітніх тенденцій розвитку мистецького освітнього ринку.

Упродовж трьох експертних сесій обговорено етичні суперечності, що пов'язані з технологіями штучного інтелекту та ефектом занурення у мистецтві, віртуальними спільнотами творчого навчання та технологічними стратегіями викладання і навчання мистецтву.

На нашу думку, мету організаторів досягнуто повною мірою. Ця зустріч об'єднала викладачів, вчителів, студентів, митців і представників індустрії у критичному обговоренні. Кожен учасник відчув що таке бути справжнім завдяки обміну захоплюючим досвідом!

Головні спікери, це:

  • Діана Дірівейхетр, митець, спеціаліст з 25-ти річним досвідом в освітній галузі;
  • Кейша Говард, знана в середовищі геймерів як творець однієї з найексклюзивнішої, найдовшої та технічної гри Sugar Gamers;
  • Керрі Твігг, геній професійного театру з 20-ти річним стажем, яка допомагає митцям відтворювати свої найвибагливіші сюжети на сцені.

Від нашого Університету, учасниками заходу були Олег Кратт, перший проректор та Володимир Бондар, керівник відділу міжнародних зв’язків.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co