Другий Міжнародний фестиваль театральних шкіл світу

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, як член Світового Консорціуму ЮНЕСКО – Chair-ITI театральних шкіл брав участь у Другому фестивалі театральних шкіл, який відбувавсяся у місті Пекіні (Китай) з 18-30 вересня 2011 року. На фестивалі були представлені  театральні школи з різних країн світу. Університет  представляли студенти 4- Б акторського курсу (художній керівник народний артист України Мойсеєв С.А.).

Шимонко Івану та Шевчику Євгену було вручено почесні дипломи фестивалю. Також Шимонко Іван отримав грант на право проходження навчання протягом 4-х місяців в Центральній Академії драми у місті Пекіні.