КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


22 лютого 2023 р. // Іспанські ЗМІ про результати першого етапу українсько-іспанського спільного проєкту


Іспанські ЗМІ про результати першого етапу українсько-іспанського спільного проєкту

Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого продовжує спілкування з нашими іспанськими партнерами в рамках спільного проєкту, який стартував у жовтні 2022 завдяки підтримці Посольства Іспанії в Україні.

Тоді Ігнасіо Гарсіа, театральний режисер, директор Міжнародного фестивалю класичних театрів «Almagro» і Хосе Габріель Лопес Антуньано, професор іспанської драматургії та театральних наук, приїздили до України на першу зустріч з нашими студентами і провели майстер-клас та семінар, присвячені віршованій драматургії епохи Золотого віку.

Участь у спільному українсько-іспанському проєкті беруть здобувачі другого магістерського рівня (ОПП «Акторське мистецтво театру та кіно») – курси художніх керівників, народних артистів України Богдана Бенюка та Олега Замятіна.

Колеги з Іспанії надіслали нам приємну звістку: нещодавно в авторитетному виданні ADE-TEATRO (№ 191) було опубліковано дві статті про результати першого етапу нашої співпраці. Одна з них авторства Ігнасіо Гарсіа, друга – Олега Замятіна.

Переглянути матеріал можна на фото, а також на офіційному сайті Asociación de Directores de Escena de España за посиланням: https://adeteatro.com/product/revista-ade-teatro-191/

З нетерпінням чекаємо наступного візиту наших друзів, який заплановано на весну 2023 року. 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co