КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


21 лютого 2023 р. // Знайомство з ініціативою «Twinning» та долучення Університету до програми підтримки українських університетів

Знайомство з ініціативою «Twinning»
та долучення Університету
до програми підтримки українських університетів

21 лютого 2023 року відбулася друга інформаційна сесія ініціативи «TWINNING» – програми підтримки українських університетів, що запроваджена компанією Cormack Consultancy Group (Велика Британія) у партнерстві з Національним представництвом університетів Великої Британії.

За цією програмою український університет стає побратимом університету Великої Британії подібного профілю та рівня освіти. Міжнародний партнер зобов’язується підтримувати український ЗВО мінімум 5 років. Що включатиме: можливість безкоштовно прослухати лекції навчальних закладів Об’єднаного Королівства з багатьох дисциплін; міжнародне співробітництво; академічну підтримку та розвиток інфраструктури українських ЗВО-побратимів.

Слід зазначити, що Університет вже приєднався до цієї міжнародної програми й очікує на свого ЗВО-побратима. В онлайн конференції взяли участь 68 представників закладів вищої освіти України, від КНУТКіТ імені І. К. Карпенко-Карого фахівець відділу міжнародних зв’язків Оксана КЛИМЕНКО. 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co