КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


02 березня 2023 р. // Повертаємося до навчання в Кіноуніверситеті у Бабельсберзі (Німеччина)!ПОВЕРТАЄМОСЯ ДО НАВЧАННЯ В КІНОУНІВЕРСИТЕТІ У БАБЕЛЬСБЕРЗІ (НІМЕЧЧИНА)!

З приходом весни ще одна гарна новина! Німецькі партнери з Університету кіно імені Конрада Вольфа у Бабельсберзі (далі – Кіноуніверситет) пропонують новий формат навчання для здобувачів Інституту екранних мистецтв. На зустрічі 2 березня було конкретизовано майбутні заходи. По-перше, це проведення фахівцями Кіноуніверситету наприкінці березня – на початку квітня курсів «Креативне підприємництво» з двох лекцій, по п’ять академічних годин кожна, для усіх охочих студентів, окрім тих здобувачів, які вже отримали фахову підготовку минулого жовтня-листопада (на чому зауважують автори з Бабельсбергу). На навчання запрошуються студенти-«новачки» старших років освітніх програм бакалаврів і магістрів незалежно від освітньо-професійної програми.

Другий курс «Виклики у креативному підприємництві». Передбачена участь здобувачів з декількох європейських країн, серед яких Україна, а також із різних галузей знань, зокрема технічних, гуманітарних. Мета, як планують у Кіноуніверситеті, – створення міжнародної міждисциплінарної освітньої платформи. Серед авторів і лекторів − провідні експерти з усього європейського континенту. Перша лекція відбудеться 21-го квітня, остання – 4-го липня ц.р. Квота учасників від КНУТКТ визначена у двадцять здобувачів із числа тих, хто успішно навчався у минулому році й вже пройшов курс для новачків. Тобто відбір провадитиметься за «креативними показниками» і «по-серйозному». Вже зараз можна ознайомитися з загальною інформацію про цей курс за посиланням: https://www.filmuniversitaet.de/en/ university/ aktuelles/ events/event/detail/creative-entrepreneurship-challenge-2023

Об’єднує ці два онлайн-курси їх тематичне спрямування. Це розвиток підприємницьких навичок та умінь під гаслом: «Від традиційних підходів у підприємництві формату ХХ століття до нового мислення ХХІ століття». Німецького партнера на зустрічі представляв експерт ринку кіновиробництва та один із авторів курсів Джерн КРУГ, від КНУТКТ – Олег КРАТТ, перший проректор; Володимир БОНДАР, начальник відділу міжнародних зв’язків; Людмила НОВІКОВА, доцент кафедри кінознавства Інституту екранних мистецтв, кандидатка мистецтвознавства.

Слідкуйте за нашими повідомленнями. 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co