КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


06 березня 2023 р. // На шляху до Оскара: короткометражний фільм студентів Інституту екранних мистецтв КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого увійшов у програму 47-го Міжнародного кінофестивалю в Клівленді (США)


На шляху до Оскара:

короткометражний фільм студентів Інституту екранних мистецтв КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого
увійшов у програму 47-го Міжнародного кінофестивалю в Клівленді (США)

Грандіозна звістка надійшла на адресу нашого Університету: «Повідомляємо, що наша команда програмістів обрала ваш короткометражний фільм «Вишневий сад» для участі у відбірковому на Оскар 47-му Міжнародному кінофестивалі в Клівленді, який проходитиме з 22 березня по 1 квітня 2023 року на Playhouse Square у центрі Клівленда, штат Огайо та онлайн як CIFF47, що транслюється з 2 по 9 квітня 2023 року», - йдеться у листі організаторів кінофестивалю.

3 березня 2023 року на офіційному сайті 47-го Міжнародного кінофестивалю в Клівленді було оголошено програму в якій заявлена робота студентів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Йдеться про анімаційну роботу «Вишневий сад» 3-го курсу (ОПП «Режисура анімаційного фільму», художній керівник – старший викладач кафедри кінорежисури та кінодраматургії Олена Касавіна, яка є супервайзером та продюсером фільму.

Проект був створений студентами курсу у березні 2022 року на волонтерських засадах спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка до Дня народження Кобзаря.

Студенти курсу, які працювали над фільмом: Адік Алієв, Юлія Буковська, Вікторія Ванзенко, Світлана Грищенко, Катерина Кзак, Таїсія Коробенко, Катерина Негель, Олена Онищук, Єгор Головков, Єлизавета Дегтярьова, Дарина Катрук, Антон Макеєв, Катерина Омельяненко, Нікіта Остапець-Стрельбицький, Вероніка Руденко, Олександра Серединська, Анастасія Тягун, Єлізавета Яроменок, Лоліта Трет’якова та Надія Третьякова.

Що це за фестиваль і до чого тут Оскар?

Клівлендський міжнародний кінофестиваль (Cleveland International Film Festival) заснований 1977 року. Це - один із відбіркових фестивалів Американської академії кінематографічних мистецтв і наук. Переможці фестивалю, які отримають нагороди журі у категоріях «найкращий анімаційний короткометражний фільм», «найкращий короткометражний документальний фільм» і «найкращий ігровий короткометражний фільм», мають право подаватись та претендувати на Оскар у 2024 році.

Щиро вітаємо студентів курсу та художнього керівника
кафедри кінорежисури та кінодраматургії
з потраплянням їхньої роботи до програми
Міжнародного кінофестивалю в Клівленді,
що, фактично, відкриває шлях до номінації на Оскар!

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co