КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


07 березня 2023 р. // Наш Університет на Каннському фестивалі


Наш Університет на Каннському фестивалі

Університет успішно пройшов попередні перемовини з організаторами Каннського кінофестивалю, що відбудеться у травні 2023 року, щодо участі здобувачів КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого у проєктах заходу. В результаті ми отримали можливість акредитації на Фестивалі для наших студентів. Мета − ознайомлення з програмою «Класика Канн» та подальша можливість перегляду фільмів і участі в офіційному відборі.

Анкетуванням та оцінкою організаторами разом з представником Університету відібрано кілька учасників, які отримають акредитацію.
Це  студенти бакалаврату та магістратури: Кирило Алфер’єв, Марія Феленко, Софія Музиченко, Агата Степанова, Дар’я Загородня, Микола Безкровний, Єва Зур’ян; випускники нашого ЗВО – Вікторія Задорська і В’ячеслав Туряниця.

З нетерпінням чекаємо на їх візит до Канн і сподіваємось, що ця співпраця між Університетом та організаторами Фестивалю буде плідною й надалі.

Результативних зусиль у контактах з організаторами всесвітньо відомого кінематографічного заходу було досягнуто завдяки зусиллям нашого представника Єви Зур’ян у взаємодії з відділом міжнародних зв'язків Університету.

Побажаємо нашим молодим митцям натхнення і здобутків!


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co