КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


09 березня 2023 р. // Шевченківські дні в КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого


Шевченківські дні в КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого

9 березня 2023 року студентська родина Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого долучилася до заходів з нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря – Тараса Шевченка.

Студенти – на чолі з проректором з науково-педагогічної та творчої роботи Леонідом Поповим, деканом факультету театрального мистецтва Василем Біланом та начальником відділу із забезпечення якості освіти Тетяною Жицькою – поклали квіти до пам’ятника Т. Шевченку і взяли участь у Міжнародному проєкт-конкурсі "Тарас Шевченко єднає народи» (авторка акції – народна артистка України Галина Яблонська): першокурсниці Олена Корзенюк та Вікторія Матейко (ОПП «Акторське мистецтво театру та кіно», художній керівник – народний артист України Богдан Бенюк) прочитали рядки з віршів Шевченка.

Також, за ініціативи Студентської ради КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, до 209-ї річниці від дня народження Т. Шевченка студенти Інституту екранних мистецтв і факультету театрального мистецтва КНУТКіТ створили відеоперформанс, в якому декламують вірш Кобзаря «І мертвим, і живим, і ненарожденним землякам моїм в Україні і не в Україні моє дружнєє посланіє». Відео було поширене офіційними каналами комунікації Університету в соціальних мережах. Переглянути його можна за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=csLpNhqBrLQ

За активну участь та організацію заходу вдячні голові Студради Ярославу Куровському та голові комітету з культурно-масової роботи Анні Вітенчук – студентам 2-го курсу (ОПП «Організація театральної справи»).

Тарас Григорович Шевченко – більше ніж українець:
пророк і геній, борець за волю, поет, прозаїк, живописець, філософ і просвітитель,
вірний син українського народу, ім’я якого знає увесь світ!
Дякуємо усім студентам, які долучилися до заходів, приурочених Шевченківським дням! 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co