Оголошення
Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого оголошує відкритий конкурс на інвестиційний проект добудови Навчального корпусу та Навчального театру університету по вул. Ярославів Вал, 40 (лист дозвіл  Міністерства культури України від 19.01.2012 року № 115/15-4/13-12).

Умови конкурсу:

1. Інвестор придбаває завершені будівництвом приміщення орієнтовною загальною площею 6000 кв.м. для передачі на користь Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

2. Інвестор передає Київському національному університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого приміщення орієнтовно загальною площею 7000 кв.м. у багатофункціональному комплексі будівель і споруд за адресою: місто Київ, вулиця Ярославів Вал, 40.

Конкурсні пропозиції будуть погодженні Міністерством культури України та затверджені Кабінетом Міністрів України.

Конкурсні пропозиції приймаються протягом трьох місяців з дня  опублікування оголошення за адресою: місто Київ, вулиця Ярославів Вал, 40.

Контактні телефони: (044) 272 33 39, (044) 272 11 40