07 липня 2023 р. // Вітаємо з отриманням вченого звання доцента викладача кафедри сценічної мови Ганну Гринчак!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 20 червня 2023 року, рішенням Вченої ради Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого викладачу кафедри сценічної мови, заслуженій артистці України Ганні Гринчак присвоєно вчене звання доцента кафедри сценічної мови КНУТКІТ імені І. К. Карпенка-Карого.

Сьогодні атестат доцента Ганні Сергіївні вручила ректор Університету Інна Кочарян та завідувач кафедри сценічної мови, доцент Любов Підлісна.

Від імені Університету вітаємо Ганну Гринчак із отриманням вченого звання доцента!
Бажаємо професійних звершень та нових здобутків на науковій та викладацькій ниві!

Міністерство культури та інформаційної політики України