КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


01 вересня 2023 р. // КНУТКІТ імені І. К. Карпенка-Карого підписав меморандум про співпрацю з продакшн-компанією WePlay Studios


КНУТКІТ імені І. К. Карпенка-Карого підписав меморандум про співпрацю
з продакшн-компанією
WePlay Studios

Компанія працюватиме над покращенням матеріально-технічної бази Університету, а також над запуском профільних програм стажувань та навчальних лекцій за участю спеціалістів-практиків з України та закордону.

Українська продакшн-компанія WePlay Studios та Київський національний університет театру, кіно та телебачення імені І. К. Карпенка-Карого домовилися про довгострокову соціальну співпрацю з метою допомогти майбутнім спеціалістам у здобутті профільних практичних навичок та знань. Підписання меморандуму відбулось у серпні 2023 року у Лос-Анджелесі (США).

Компанія запустить власну програму стажувань, в межах якої студенти Університету матимуть змогу ознайомитися з усіма тонкощами сфери через роботу з реальними кейсами.

Також WePlay Studios зможе пропонувати ідеї для покращення навчального процесу за профільними напрямками та організовувати спільно з Університетом семінари та лекції.


Навчати молодих талантів будуть співробітники WePlay, спираючись на знання та навички, які їм самим були необхідні протягом своєї багаторічної кар'єри. Також компанія зараз веде переговори з міжнародними викладачами та практиками для того, щоб залучати їх до навчального процесу та сприяти міжнародному обміну знань.

«Подібного роду співробітництва насамперед несуть користь студентам. Зараз Університет прагне впроваджувати дуальну систему освіти, коли півроку студенти навчаються теорії, а наступні півроку – практиці. Таких навчальних закладів по всій країні лише декілька. Практика та матеріально-технічна база, які WePlay Studios здатні нам надати, позитивно вплине на навчальний процес і дасть студентам можливість вивчити всі тонкощі роботи зсередини», — коментує  ректор Університету Інна Кочарян.

«Багато співробітників WePlay Studios – випускники Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Це працьовиті та креативні спеціалісти, які зараз показують всьому світу, що таке український талант, працюючи з найвідомішими ігровими та спортивними брендами. Для нас велика честь та відповідальність сьогодні бути причетними до допомоги молодим талантам на початкових етапах їхнього становлення як професіоналів та майбутньої еліти кіноіндустрії. Ми активно розглядаємо різні формати навчання для того, щоб ми змогли передати нашу експертизу, отриману за час роботи як в Україні, так і за кордоном, а також формувати сучасну практичну освіту в Україні. Бо навчити творити в індустрії можуть лише люди, які в ній працюють», — ділиться CEO WePlay Studios Юра Лазебніков.

Це не перший досвід співпраці WePlay Studios та КНУТКІТ імені І. К. Карпенка-Карого. Раніше компанія запустила курс «Режисура анімаційного фільму», майстром якого став Максим Білоногов, генеральний продюсер та Chief Visionary Officer WePlay Studios. Курс працює з 2021 року та навчає 3D графіці, game-дизайну, дизайну анімації та роботи з аудіовізуальними роликами.Тож попереду у наших студентів цікавий навчальний рік,
який відкриє їм нові можливості та перспективи
.

Вдячні нашим партнерам за надійне плече підтримки!

 Про WePlay Studios

WePlay Studios – продакшн-компанія, що спеціалізується на виробництві контенту та поєднує у собі кращі практики кіберспорту, IT та шоу, щоб дивувати глядачів по всьому світу. Компанія прискорює розвиток індустрії інтертейменту, пропонуючи креативні рішення з використанням останніх розробок у сферах бродкастингу, доповненої реальності, комп'ютерної графіки тощо. Студії, бренди та агенції з усього світу звертаються до WePlay Studios за допомогою у створенні контенту та таргетованих бренд-інтеграцій.

Компанія була заснована у 2012 році українцями Юрою Лазебніковим та Олегом Кротом. Сьогодні WePlay має дві штаб-квартири у Лос-Анджелесі та Києві, а також високотехнологічні арени та студії, на базі яких можна створювати контент будь-якого напряму та складності. Наразі WePlay Studios є стратегічним партнером One True King, найбільшої стримінгової спільноти у США, та продакшн-партнером компанії Enthusiast Gaming.

Команда WePlay увійшла до шорт-листа Sports Emmy Awards 2022 за високу якість організації кіберспортивного турніру та стала фіналістом Esports Awards 2021 у номінації «Креативна команда року». WePlay Studios пишається тим, що стала організатором понад 30 кіберспортивних та геймінг заходів, зібравши на Twitch майже два мільйони підписників і 235 мільйонів переглядів.

За матеріалами пресслужби WePlay Holding


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co