КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


19-25 квітня 2017 р. // Всеукраїнська акція «Потяг єднання України. Труханівська Січ -7»З 19 по 25 квітня відбувалась Всеукраїнська акція
«Потяг єднання України. Труханівська Січ -7».

Маршрут потягу пролягав містами, які знаходяться у безпосередній близькості до зони проведення АТО.

Цього разу волонтерська діяльність учасників поїздки мала мистецьке спрямування.


У акції найактивнішу участь узяли і студенти
нашого університету.

[Збільшити зображення]

Двадцять студентів 2-А акторського курсу разом із своїм художнім керівником, заслуженим діячем мистецтв України, професором та завідувачем другої кафедри акторського мистецтва та режисурм драми Ю.П.Висоцьким та викладачем з майстерності актора Є.В.Локтіоновим впродовж п’яти днів знаходились у Луганській та Донецькій областях. За цей час потяг відвідав Лисичанськ, Рубіжне, Дружківку, Бахмут, Покровське. Зранку потяг прибував до якогось міста, впродовж усього дня відбувались мистецькі акції, а вже вночі доволі складними маршрутами потяг прямував у нове місто. На ранок все починалось спочатку. Урочиста зустріч місцевою адміністрацією на вокзалі, а потім окремі творчі групи брались за свою справу.

Студенти нашого університету за короткий час поїздки дали 22 концерти.

Ще у трьох акціях вони брали участь окремими номерами з своєї великої творчої програми. Концерти відбувались у військових частинах, у навчальних закладах (тут були і школи, і училища, і військовий ліцей), але найбільше запам’ятались нашим студентам концерти у військових госпіталях. Умов для виступу практично не було. Були великі палатки, де годують тих, хто вже може ходити. Зсунувши в них столи і звільнивши собі якесь місце, студенти розпочинали свою програму. Працювали завзято і з віддачею. Тому й отримували гарячий прийом і, можливо перший у своєму житті, виклик на «біс».

Після концертів у навчальних закладах завжди відбувались зустрічі з глядачами, яким хотілось якомога більше дізнатись про наш університет, про особливості навчання і вступу до нього.

До концертної програми наших студентів входили уривки з драматичних творів, окремий концертний номер роботи над голосом і мовним апаратом, танці, і багато пісень. Серед них і ті, що були написані самими ж студентами. Чи не найбільший успіх у глядачів мав вокальний дует «Розсол» з піснями, які написав студент курсу Гліб Михайличенко. А виконував їх він разом із своєю однокурсницею Веронікою Мішаєвою.

Крім цього, студенти 2-а курсу на радіостанції «Тризуб», яка працює у зоні АТО, зробили запис своїх найбільш успішних робіт, які вони підготували у класі сценічної мови. Так що їх голоси ще звучатимуть у найгарячішій точці нашої держави, підтримуючи моральний дух наших бійців.


 УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co