05 листопада 2018 року відбулась зустріч керівництва Університету з кінопродюсером, президентом Королівської кіноакадемії Федеративної Республіки Нігерія Франком Айкегвону та представником посольства Федеративної Республіки Нігерія в Україні.

Під час зустрічі були обговорені питання щодо подальшої співпраці Королівської кіноакадемії з Інститутом екранних мистецтв Університету в галузі підготовки професійних кіномитців в КНУТКТ імені І.К. Карпенка-Карого. Зацікавленість представників Федеративної Республіки Нігерія у такій співпраці обумовлена, на їх думку, визнанням Університету на міжнародному рівні.