14 грудня 2018 р. // До всесвітнього Дня прав людини та з нагоди семидесятої річниці Загальної декларації прав людини відбулась студентська конференція

До всесвітнього Дня прав людини та з нагоди семидесятої річниці Загальної декларації прав людини відбулась студентська конференція.
Захід організувала доцент кафедри суспільних наук Кушинська Л.А. Цьогоріч вперше на конференції були присутні студенти різних курсів, від першого до четвертого, Інституту екранних мистецтв. Це Артушевська Ольга, 1 ДКТ, Сахно Дмитро 3 ДКТ, Розломій Марина 1 ДКТ, Якубовська Валерія, 3 ДКТ, Шарапова Тетяна, 3 ДКТ. та інші.

Різноманітними були теми, що розглядались - від прав дітей до гуманітарного права за сучасних викликів, дотримання прав людини за умов збройного конфлікту. Очевидною є зацікавленість студентів проблематикою прав людини, механізмів їх реалізації та актуальністю зазначеної проблематики у непростий для України нинішній час.

Робочі моменти конференції: