КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


25-26 лютого 2019 року на базі кафедри організації театральної справи імені І. Д. Безгіна відбувся щорічний практикум з продюсування

Практикум з продюсування

Традицією для студентів-магістрів освітньо-професійної програми «Продюсерство сценічного мистецтва», став щорічний практикум з продюсування що проводиться на базі кафедри організації театральної справи імені І. Д. Безгіна. Для передачі управлінського досвіду до участі в практикумі запрошуються видатні митці українського театру та організатори театральної справи, концертної діяльності, телебачення та кіно. Це топ-менеджери – керівники провідних закладів культури України, продюсери театральних антреприз, кінорежисери та кінопродюсери.

Нинішній практикум проходив з 25-26 лютого 2019 року. Тематика практикуму присвячена актуальним проблемам управління культурно-мистецькими закладами в сучасних реаліях, а також функціям продюсера при створенні мистецького проекту. Модератором практикуму виступила Тетяна Ялоха, доцент, заслужений працівник культури України.

Цьогоріч секретами управлінського ремесла з молодими колегами ділилися генеральний директор-художній керівник Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Михайло Захаревич, генеральний директор-художній керівник Національної філармонії України Дмитро Остапенко. Про особливості керівництва антрепризою розповів співвласник театральної компанії «Бенюк і Хостікоєв» народний артист України Богдан Бенюк. Про усі складнощі одноосібного суміщення посад директора та художнього керівника театром та про довгострокові перспективи Молодого театру розповідав Андрій Білоус. Відомий український кінорежисер Олесь Янчук ділився своїм баченням щодо перспектив та актуальних проблем продюсування українського кіно в сьогоднішніх реаліях.


БЕНЮК Б.М. та студенти-магістриЯЛОХА Т.О., ЗАХАРЕВИЧ М.В.


 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co