Триденний практикум зі сценічної мови для артистів Миколаївського академічного українського театру від доцента кафедри сценічної мови Тетяни Кобзар

Т. Кобзар та М. Берсон у фойє театру
За запрошенням директора – художнього керівника Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії, народного артиста України Миколи Берсона заслужена артистка України, доцент кафедри сценічної мови Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого Тетяна Кобзар провела для артистів театру триденний практикум зі сценічної мови.

Зустріч з акторами театру у перший день роботи

Початок практикуму