10 травня 2019 р. // З нагоди Дня пам’яті та примирення

З нагоди Дня пам’яті та примирення

В Інституті екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого відбувся вечір, присвячений до Дня пам’яті та примирення.

Гостем заходу був Мирослав Гай – випускник Інституту екранних мистецтв. Після закінчення Університету працював викладачем на кафедрі телережисури, викладав акторську майстерність та майстерність телеведучого. З листопада 2013 року – активний учасник подій на Майдані, волонтер, офіцер запасу, військовий журналіст та режисер документальних фільмів про АТО.

Мирослав Гай показав фрагменти зі своїх фільмів, пов’язаних з АТО, та розповів студентам про свою сьогоденну діяльність.