17 травня 2019 р. // «БЕЗ ЗАЙВИХ СЛІВ/Extrawords» |
«БЕЗ ЗАЙВИХ СЛІВ/Extrawords».
Інститут екранних мистецтв Київського національного університету театру кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси разом із Спілкою кінематографістів України четвертий рік поспіль провели Міжнародний арт-фестиваль пластичного мистецтва «БЕЗ ЗАЙВИХ СЛІВ/Extrawords».
У перший день фестивалю 11 травня 2019 року він пройшов за адресою: село Гурівщина, Київська обл., 32-й кілометр Житомирської траси Київ-Чоп, VICTORIA FILM STUDIOS. На другий день 18 травня 2019 року провели телеміст з University of New Mexico College of Fine Arts Department of Film & Digital Arts CERIA, де обмінялися думками та технологіями навчання між студентами та викладачами з України та США, домовилися про співпрацю в майбутньому.
Журі фестивалю переглянувши конкурсну програму визначили переможців та нагородили:
- У номінації пластичне рішення в ігровому кіно: Олена Ільєнко за постановку пластики у фільмі «Гуцулка Ксенія».
- У номінації пластичність операторського рішення: Світлана Крайнік (майстерня Володимира Вержбицького КНУТКіТ ім. І.К.Карпенка-Карого) за фільм «Життя – це рух».
- У номінації краще звукове рішення: вистава арт-хоррор в темряві «Вій» (майстерня Вікторії Робочек Інституту журналістики і телебачення Київського Міжнародного Університету).
- У номінації краща пластична вистава: «Історія без слів. драматичний балет №2» від Театру-студія ZaO (Кишинів режисер Володимир Шиманський та Олена Кушнір).
- У номінації краща акторська робота в пластичній виставі: Дарина Гребеннікова (студентка КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого).
- У номінації пластичність в драмі: театр «Біла ворона», вистава «Завтра я завжди була левом», режисер Наталія Яновська.
- У номінації пластичність синтезного рішення нагороджується вистава «Ведунья» (майстерня Наталії Дніпренко КНУТКіТ ім. І.К.Карпенка-Карого), режисер Валерія Гурина.
- У номінації пластика в ігровому кіно та за багаторічну сумлінну працю та розвиток і популяризацію пластичного руху: Микола Вепрев (місто Краків, Польща) за фільм «Аuthority that connects».
- Дипломом за особливі досягнення в розвитку пластичного руху, нагороджено Наталію Ужвенко, завідувачку кафедри пантоміми Київської муніципальної академії естрадно-циркового мистецтва.
- Дипломом за багаторічну сумлінну працю, розвиток пластичного мистецтва нагороджено Тетяну Кузнецову, режисер, постановник пластики, викладача Київської муніципальної академії естрадно- циркового мистецтва.
- Дипломом за пошук пластичного рішення нагороджено ОборінуОльгу за фільм «Експеримент» (майстерня Богдана Вержбицького КНУТКіТ ім. І.К.Карпенка-Карого).
- Дипломом за пошук пластичного рішення – Марину Пучерову за виставу «Сутність речей» (Театр «Маскарад»).
- Дипломом за висвітлення пластичного рішення – режисера Костянтина Штифурака за флеш-моб «Руки-очі», студія «Бобіна».
Усього фестиваль відвідало близько 300 гостей. Організатори вдячні усім за увагу до фестивалю та запрошують до співпраці в наступному 2020 році. |