КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


17 травня 2019 р. // «БЕЗ ЗАЙВИХ СЛІВ/Extrawords»


«БЕЗ ЗАЙВИХ СЛІВ/Extrawords».

Інститут екранних мистецтв Київського національного університету театру кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, Український інститут підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіомовлення і преси разом із Спілкою кінематографістів України четвертий рік поспіль провели Міжнародний арт-фестиваль пластичного мистецтва «БЕЗ ЗАЙВИХ СЛІВ/Extrawords».

У перший день фестивалю 11 травня 2019 року він пройшов за адресою: село Гурівщина, Київська обл., 32-й кілометр Житомирської траси Київ-Чоп, VICTORIA FILM STUDIOS. На другий день 18 травня 2019 року провели телеміст з University of New Mexico College of Fine Arts Department of Film & Digital Arts CERIA, де обмінялися думками та технологіями навчання між студентами та викладачами з України та США, домовилися про співпрацю в майбутньому.

Журі фестивалю переглянувши конкурсну програму визначили переможців та нагородили:

 1. У номінації пластичне рішення в ігровому кіно: Олена Ільєнко за постановку пластики у фільмі «Гуцулка Ксенія».
 2. У номінації пластичність операторського рішення: Світлана Крайнік (майстерня Володимира Вержбицького КНУТКіТ ім. І.К.Карпенка-Карого) за фільм «Життя – це рух».
 3. У номінації краще звукове рішення: вистава арт-хоррор в темряві «Вій» (майстерня Вікторії Робочек Інституту журналістики і телебачення Київського Міжнародного Університету).
 4. У номінації краща пластична вистава: «Історія без слів. драматичний балет №2» від Театру-студія ZaO (Кишинів режисер Володимир Шиманський та Олена Кушнір).
 5. У номінації краща акторська робота в пластичній виставі: Дарина Гребеннікова (студентка КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого).
 6. У номінації пластичність в драмі: театр «Біла ворона», вистава «Завтра я завжди була левом», режисер Наталія Яновська.
 7. У номінації пластичність синтезного рішення нагороджується вистава «Ведунья» (майстерня Наталії Дніпренко КНУТКіТ ім. І.К.Карпенка-Карого), режисер Валерія Гурина.
 8. У номінації пластика в ігровому кіно та за багаторічну сумлінну працю та розвиток і популяризацію пластичного руху: Микола Вепрев (місто Краків, Польща) за фільм «Аuthority that connects».
 9. Дипломом за особливі досягнення в розвитку пластичного руху, нагороджено Наталію Ужвенко, завідувачку кафедри пантоміми Київської муніципальної академії естрадно-циркового мистецтва.
 10. Дипломом за багаторічну сумлінну працю, розвиток пластичного мистецтва нагороджено Тетяну Кузнецову, режисер, постановник пластики, викладача Київської муніципальної академії естрадно- циркового мистецтва.
 11. Дипломом за пошук пластичного рішення нагороджено ОборінуОльгу за фільм «Експеримент» (майстерня Богдана Вержбицького КНУТКіТ ім. І.К.Карпенка-Карого).
 12. Дипломом за пошук пластичного рішення – Марину Пучерову за виставу «Сутність речей» (Театр «Маскарад»).
 13. Дипломом за висвітлення пластичного рішення – режисера Костянтина Штифурака за флеш-моб «Руки-очі», студія «Бобіна».

Усього фестиваль відвідало близько 300 гостей. Організатори вдячні усім за увагу до фестивалю та запрошують до співпраці в наступному 2020 році.

 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co