27 травня 2019 р. // Студенська конференція "Історичне кіно та його перспективи в Україні"

Цієї п'ятниці в Інституті екранних мистецтв доцентом кафедри суспільних наук було проведено традиційну студенську конференцію "Історичне кіно та його перспективи в Україні". Цьогоріч обговорювали становлення українського кінематографу, історичне кіно Польщі, Великобританії та інших країн, відображення у кіно подій на сході України. Студенти Інституту екранних мистецтв напрямків ДКТ, РІК, РАФ (Артушевська Ольга, Розломій Марина, Риндін Олексій, Романщак Владислав та інші), взяли активну участь у заході. Програмка конференції також є авторським проектом студентки 1 курсу РАФ пані Слюсар Марії. Тематика історичного кіно є досить актуальною для України.