11 жовтня 2019 р. // «Як зробити проект: від ідеї до телепремії»: майстер-клас від Star Media

9 жовтня 2019 року в Інституті екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого відбувся майстер-клас продюсера Star Media Вікторії Бурдукової та шеф-редактора Star Media Анни Жижи на тему: «Як зробити проект: від ідеї до телепремії».

У рамках майстер-класу йшла розмова про те, як створювати та реалізовувати свої ідеї, розробляти телевізійні проекти, які жанри на телебаченні є актуальними і сприяють формуванню художньо-естетичних смаків масової аудиторії. Говорили також про ціннісний потенціал сучасних розважальних програм на українському телебаченні.