13 жовтня 2020 р. // До уваги студентів і викладачів! Навчальний процес в Університеті

До уваги студентів і викладачів!

Відповідно до рішення ректорату Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого (позачергове засідання, протокол № 29 від 12.10.2020 р.), враховуючи рекомендації, викладені в листі Міністерства освіти і науки України № 1/9-576 від 12.10.2020 р. «Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання», навчальний процес в університеті на даному етапі відбувається у звичайному режимі. За винятком навчальних груп, що перебувають на самоізоляції (для них навчання здійснюється в дистанційному режимі).

Лист МОН України додається.