КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


13 січня 2021 р. // Лялькарі в гостях у «Кукляндії»


Лялькарі в гостях у «Кукляндії»

За запрошенням Карагандинського академічного театру музичної комедії кафедра мистецтва театру ляльок КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого взяла участь у ІІ Міжнародному фестивалі театрів ляльок «Кукляндія» (Казахстан). У фестивалі брали участь професійні колективи театрів ляльок багатьох країн світу, кафедру було представлено двома роботами. Студенти 2-го курсу (художні керівники: доцент, заслужена артистка України – Сільченко Т. І. та старший викладач Урицький М. Я.) продемонстрували виставу «Чарівні руки лялькаря» (режисер – Т. Сільченко), отримали схвальні відгуки від професійного журі та диплом в номінації «Розширення творчих прийомів в театрі ляльок».

А у виставі «Мюнхгаузен» за участю випускників нашої кафедри (художній керівник курсу, режисер-постановник, заслужений діяч мистецтв України – Неупокоєв Р. В.) було продемонстровано високий художній рівень і досягнення у мистецтві театру ляльок. Вистава здобула Гран-прі.

Вітаємо наших студентів і викладачів!

Під час фестивалю відбувся «круглий стіл», у якому взяли участь викладачі кафедри.Сцена з вистави «Чарівні руки лялькаря»Диплом фестивалюСцена з вистави «Мюнхгаузен»Диплом Гран-прі 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co