13 січня 2021 р. // Карпенківці на змаганнях світових театральних шкіл

Карпенківці на змаганнях світових театральних шкіл

Уже шостий рік поспіль Трансильванія гостинно запрошує до себе на Міжнародний фестиваль, що проходить на базі Університету мистецтв м. Тиргу-Муреш (Румунія), київську театральну школу (КНУТКіТ імені І. К. Карпенка-Карого) разом з багатьма театральними школами всього світу. Традиційно виступи колективів відбуваються на декількох майданчиках міста. Щоденно, окрім вистав, професори з кожної країни і колективу, проводять майстер-класи з акторської майстерності, сценічного руху, техніки виготовлення ляльок, гриму, мультимедіа тощо.

Кафедра мистецтва театру ляльок з виставою «Мері Поппінс» (режисер-постановник Р. Неупокоєв) продемонструвала високий рівень майстерності та отримала та отримала диплом фестивалю.

Сцена з вистави «Мері Поппінс»Диплом

Міністерство культури та інформаційної політики України