КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng     укр
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

 


28 січня 2021 р. // МКІП закликає депутатів Київради не підтримувати незаконну забудову на території ДП “Укркінохроніка”


МКІП закликає депутатів Київради не підтримувати незаконну забудову
на території ДП “Укркінохроніка”

Посилання: https://mkip.gov.ua/news/4897.html

Міністерство культури та інформаційної політики закликає депутатів Київськоїміської ради не підтримувати незаконну забудову на території ДП “Укркінохроніка”.

Вчора постійна комісія Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин схвалила проект рішення Київської міської ради про надання державному підприємству «Українська студія хронікально-документальних фільмів» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації, обслуговування існуючих споруд, кінознімальних корпусів та житлових будинків на вул. Є. Коновальця, 18.

Зазначимо, що на засіданні комісії не був присутній а ні в.о. директора ДП “Укркінохроніка” В. Авраменко, ані інший офіційний представник підприємства. У цій ситуації викликає здивування, чому голова комісії Київради не перевірив повноваження особи, яка булла присутня під час розгляду питання і начебто представляла інтереси ДП.

В.о. директора ДП “Укркінохроніка” офіційно звертається до Київради з проханням призупинити розгляд питання для узгодження виділення земельної ділянки з МКІП.

Міністерство культури та інформаційної політики України звернулося з повторним листом до мера Києва з вимогою не допустити надання у постійне користування для ДП “Українська студія хронікально-документальних фільмів” (“Укркінохроніка”) земельної ділянки, на якій розміщено один з корпусів Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

Раніше до МКІП звернувся ректор КНУ театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого професор О. Безгін з проханням посприяти призупиненню розгляду Комісією Київради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин відведення у постійне користування земельної ділянки у м. Києві по вул. Є. Коновальця, 18 державному підприємству «Українська студія хронікально-документальнихфільмів».

У червні минулого року МКІП наголошувало, що відведення у постійне користування має здійснюватися між усіма суб’єктами, що знаходяться за вказаною адресою. У поточній редакції проект рішення Київської міської ради не підтримується МКІП. 


Міністерство культури та інформаційної політики України
УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ


У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИ
ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


© 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
Розробка сайту bo-co