КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
      ТЕАТРУ, КIНО І ТЕЛЕБАЧЕННЯ
      іменi І. К. Карпенка-Карого

Офіційний сайт
eng   рус
Вступнику Факультет театрального мистецтва Інститут екранних мистецтв Новини Контакти

>


Відділ заочного навчання


Начальник відділу заочного навчання – КРАВЧУК Петро Іванович - заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор.

Народився 12 липня 1942 року у с. Плиска Ланівецького району Тернопільської області. У 1961 році вступив до Львівського культосвітнього технікуму на режисерську спеціальність, який не закінчив у зв’язку з призивом до лав Радянської Армії. Після строкової військової служби у 1964 році вступив до театральної студії при Тернопільському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка, яку закінчив у 1965 році. З 1965 по 1969 навчався в Київському інституті театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого. Після закінчення інституту працював редактором гастрольного відділу Укрконцерту, інспектором відділу театрів Міністерства культури УРСР.

У 1973 році вступив до аспірантури Інституту мистецтвознавства, фольклору та етнографії імені М. Т. Рильського АН УРСР. Після закінчення аспірантури працював молодшим науковим співробітником відділу театрознавства у цьому ж інституті. У 1979 році захистив кандидатську дисертацію.

У 1980 р. написав монографію «В. С. Василько – режисер». З 1982 року розпочав педагогічну роботу, викладаючи теоретичні дисципліни на кафедрі режисури, а з 1984 по 1988 рр. очолював кафедру режисури Київського державного інституту культури імені О. Є. Корнійчука.

З 1988 по 2016 рік працював проректором з навчальної, навчально-педагогічної, науково-педагогічної роботи Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.

У 1988 році П. І. Кравчук отримав вчене звання доцента, а в 2004 - вчене звання професора. З 1998 року - заслужений діяч мистецтв України.

Основна сфера творчих і наукових інтересів – праця на ниві українського театрального мистецтва і в театральній педагогіці.

Методисти відділу заочного навчання:
Методист вищої категорії - Гайдамака Вікторія Михайлівна
Методист вищої категорії - Ратушна Юлія Михайлівна

Заочне відділення університету створене у 1957 році. Це – навчальний структурний підрозділ університету, що забезпечує навчання студентів, які навчаються без відриву від виробництва.

Головними завданнями заочного відділення є:

  • здійснення освітньої діяльності в галузі «Культура і мистецтво» за спеціальностями «сценічне мистецтво» та «аудіовізуальне мистецство». Освітні ступені: бакалавр та магістр.
  • планування та організація навчального процесу;
  • забезпечення виконання державного замовлення та договорів на підготовку фахівців з вищою освітою.

Адреса: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 52,
тел.:
(044) 284-31-57
e-mail: correspondence@knutkt.edu.ua


 УНІВЕРСИТЕТ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
У РАЗІ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ АБО ВІЙНИМІЖНАРОДНИЙ ОНЛАЙН ПЕРФОРМАНС
"МИР УКРАЇНІ!
МИР СВІТУ!"
/
«PEACE to UKRAINE! PEACE to the WORLD!»

    ФЕСТИВАЛІ УНІВЕРСИТЕТУ


    © 2010 Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого
    Розробка сайту bo-co